DASK Nedir?

Konut için koruma sağlayan diğer sigorta türü devlet tarafından sunulan zorunlu deprem sigortasıdır. Zorunlu deprem sigortası, 17 Ağustos 1999 tarihinde yaşanan büyük Marmara depreminden sonra kanunlaşarak zorunlu hale gelmiştir. Zorunlu deprem sigortası, deprem ve depremin neden olduğu yangın, yer kayması, infilak, tsunaminin konutunuza vereceği maddi zararlar için, poliçede tanımlı limitler dahilinde koruma sağlar. Bu kapsamda, uğranılan maddi zararlar nakit olarak karşılanır. Tamamen ya da kısmen hasar gören bina, DASK’la güvence altındadır.

Konut Sigortası Nedir?

Konut sigortası, evinizi ve dilerseniz evinizde bulunan eşyaları, hırsızlık, yangın, su baskını gibi beklenmeyen risklere karşı güvence altına alan isteğe bağlı bir sigorta çeşididir. Konut sigortasında amaç, karşı karşıya gelebileceğiniz felaketlerde maddi zararınızı en aza indirmektir. Sigorta şirketleri, sundukları konut sigortası paketleri ile birçok riske karşı koruma sağlar. Sigorta kapsamı, poliçede belirlenen limitlere ve teminatlara göre değişiklik gösterir.

İşyeri Sigortası Nedir?

İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. Bu ürünüm; işyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.